Problem z nieodpowiednim słownictwem wpisywanym w konsoli

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Jeżeli nie trafiłem z odpowiednim działem to proszę o przeniesienie. Mój problem polega na tym, że moja konsola wpisywane słowo uważa za nieodpowiednie/obraźliwe i słowo to brzmi: "XbF" !!!!!!!!!!!!!!!! Problem zauważyłem, gdy wpisywałem tag klanu w Call of Duty (MW3 i Ghost). Po wpisaniu wyskakuje komunikat, że słowo to jest obraźliwe/nieodpowiednie/zakazane... Masakra... Wczoraj zauważyłem, że ten sam problem mam przy wpisywaniu nazwy swojego profilu z Dash'a tam gdzie większość ma wpisane swoje imię. Znowu wpisuję XbF i lipa, ten sam komunikat. Co najlepsze, mogę wpisać Ku***, Ch**, Ci** itd itd i konsolka to akceptuje hahaha. Żadnych filtrów rodzinnych nie mam poustawianych, wszystko mam dozwolone, żadnych blokad rodzicielskich itd... Pomocy Panowie ;)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
najwyrazniej takie stwierdzenie jest uznane przez MS za obrazliwe i zbanowane czyli ze nie mozna go uzywac, a Polskich wyrazow nie ma wiec mozna sobie je wpisywac i to nie ma zwiazku z ustawieniami w konsoli
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszystko by się zgadzało gdyby nie fakt, że inni bez problemu mogą to wpisywać...
 

Do góry Bottom