1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z niereagującym padem do X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez UnderChelseaFan, Grudzień 11, 2012.

1. UnderChelseaFan

UnderChelseaFan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Siemanko , piszę dziś do was z problemem.
    Otóż chodzi o mojego pada.Działał on bardzo dobrze na początku roku szkolnego.Potem zrobiłem sobię dłuższą przerwę z braku czasu i nie mogłem po prostu na nim grać z wiadomych przyczyn.Teraz już idą święta , czasu więcej to chciałem sobię pograć , no i co ? ... Wszystko pięknie działa konsola się włącza bez problemowo , nawet mój telewizor (PUDŁO,2 pixele -.-)A padzik odmawia mi posłuszeństwa.Po włączeniu konsoli , staram się pada też załączyć ale bez efektownie , gdyż po kliknięciu na ikonę XBOX'A nawet się nie zaświeci na Zielono.Posiadam Battery Package ni mh 4800mah.Kontroler nie jest podłączony pod xboxa bo nie pali się w lewym górnym rogu zielona lampeczka na ikonce włączenia X'a.Nie sądzę żeby bateria sie spaliła , no ale cóż , sam nie wiem .
    Proszę o odpowiedz , pzdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Na zwyklych sprobuj lub podladuj aku. Jak sie da to trzeba wymienic bo moze padly.

4. UnderChelseaFan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Wiesz co spróbuję podładować tak do 13:00 akumulatorki , bo zwykły i tak nie działały ... jak nie to wymienie . A może to problem ze sprężynkami ? jedna jest wygięta inaczej niż druga i pewnie nie łapie ?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Ty masz aku paluszki? Bateri sie nie trzyma w padzie jak nie grasz tak dlugo sid wyleja padl na smietnik. Podladuj zobacz czy z stykami oki i daj znac padl nie ma zasilania w tym problem.

6. UnderChelseaFan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Nie , nie mam paluszków.Mam baterię ni mh 4800mah.Ładuję teraz oddzielnie od pada tą baterię i zobaczę czy styknie , pozdr.

7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Bo baterie się ładuje.

8. UnderChelseaFan

Polubienia: