1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z notebookiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wilddogg, Lipiec 28, 2010.

1. wilddogg

wilddogg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktoś co zrobic zeby notebook sam nie zasypial bo wtedy odlacza mnie od xbox live? mam windowsa 7

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Tak, wchodzisz w ustawienia Zasilania - bateria na pasku zadań. Tam edytujesz jakiś profil - np. wysoka wydajność - i zmieniasz zaawansowane opcje, tam szukasz usypianie, stan strzymania albo nawet zamknięcie klapy - i zmieniasz w nich to na co Ci pasuje - czyli np nigdy/nic nie rób.

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    W opcjach zasilania masz 3 plany, tam dajesz na jakimś planie np "Zrównoważony" Zmień Ustawienia Planu>Przełącz komputer w stan uśpienia "Nigdy". Od tej pory nie będzie Ci się już usypiał sam. Po formacie na początku miałem taki sam problem. Możesz także zmienić działanie przycisków zamknij, w menu start lub tego fizycznego, jaka czynność ma się wykonać po zamknięciu klapy. Plany możesz zmieniać kiedy chcesz wedle upodobań. Opcje zasilania znajdziesz w panelu sterowania.

Wczytywanie...

Poleć forum