1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nową konsolą - 2 czerwone diody

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tamiflu, Grudzień 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tamiflu

Tamiflu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mój nick to Tamiflu i jestem tutaj nowy, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Może zacznę od początku...
    Zakupiłem konsolę XBOX 360 Arcade w promocji w Carrefourze za 649zł.
    Dodali do tego jakieś gierki: Lego Batman i jakieś Pure. Podłączyłem kartę pamięci do pierwszego slotu, włożyłem baterie do pada. Podłączyłem też trzy kable do telewizora Samsung 40 cali full HD. Zasilacz do konsoli i do kontaktu i...
    włączam... na początku wszystko w porządku ustawienia początkowe, tralala... poźniej trochę się zdziwiłem, bo wyświetliły się tylko tryby 50 i 60hz, a TV podobno ma 100 Hz, no ale cóż.. Odpalam grę Pure i oglądam wszystkie filmiki... zaczynam grać... gram dosłownie z 1,5 minuty (konsola w tym czasie buczy) nagle xbox się wyłączył, pojawiły się dwie czerwone diody w okół przycisku włączającego. Na telewizorze napis brak sygnału. Wyłączałem ją z sieci z 5 razy i cały czas ta sama sytuacja. Najdłużej grałem ze 3 minuty może :-/ W komplecie była też taka złączka kabli, i można było ją też włączyć do tv, bo w moim samsungu można i kable osobno i za pomocą jednej złączki. Moja konsola to: XBOX ARCADE data produkcji 25.07.2008r. posiada wejście HDMI. I teraz pytanie: CO mam dalej robić? Nowa konsola, a już problemy. Ma gwarancję, ale najpierw wolę się Was poradzić. Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    hmmm nowa konsola a produkowana w 2008 roku? zle trafiles. dlatego powinno sprawdzac sie CONAJMNIEJ date produkcji konsoli gdy sie ja kupuje. proponuje ci zebys poszedl do marketu i powiedzial ze jak wlaczyles to OD RAZU pojawily sie diody. jelsi nie uznaja to wdpenales... i jedyne co ci pozostaje to wysylka "nowej" konsoli do M$.

4. Tamiflu

Tamiflu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam byłem zdziwiony że tylko za tyle, ale chyba dałem się zrobić... Może macie jeszcze pomysły co z nią zrobić. Może to nic poważnego?

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Masz gwarancję to nie kombinuj... Wysyłaj do M$ i tyle

6. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli masz ją z dwa dni to możesz ją wymienić na nową a jeżeli dalej będzie się to powtarzało to na 100% nie ominie cię serwis MS.

7. Tamiflu

Tamiflu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra, to co mam dalej zrobić, gdzie zanieść? gdzie zadzwonić? Pierwsza konsola i jestem "świeży"!

8. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Kiedy dokładnie ją kupiłeś???

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Najpierw przejdź się do Carrefoura i powiedz co i jak

Jeżeli nie będą Ci chcieli powiedzieć to telefon do M$...

10. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    idz tam gdzie kupiłes jak najszybciej i powiedz ze konsola nie działa i chcesz nową !!

11. Tamiflu

Tamiflu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupiłem ją 20.12 w Careefourze

12. ramsonX360

ramsonX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Gdzieś na innym forum czytałem że masz możliwość wymiany na sprawny sprzęt w ciągu 7 lub 10 (pisali tak i tak) więc jedź szybko w niedziele i spróbuj, jeżeli ci nie wymienią, to zostaje tylko telefon do MS (zgłoszenie usterki) i czekanie aż po konsole przyjedzie kurier:(

13. Tamiflu

Tamiflu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spoko zrobię tak, z góry dzięki za odpowiedzi, ale może wiecie co oznaczają te cholerne dwie diody?

14. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jedziesz do sklepu i wymieniasz towar z tytułu niezgodności towaru z umową i tyle

15. Tamiflu

Tamiflu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wystoję się jak kretyn, a na końcu pewnie powiedzą że z mojej winy. Czytałem, że dwie diody oznaczają przegrzanie konsoli, ale nie wiem jak to mogło się stać. W pokoju temp. normalna i xbox miał obieg powietrza, ale spróbuję podejść do sklepu i wymienić na nową... zobaczymy. Wesołych Świąt!

16. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Za mało czasu minęło. Przez pierwsze pół roku jest brak domniemania Twojej winy i spokojnie wymieniasz z tytułu niezgodności towaru z umową - jest to poparte wyrokiem Sądu Najwyższego

17. Tamiflu

Tamiflu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak więc wybieram się w niedzielę do sklepu. Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum