1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nowa konsolą slim ;/ zaklucenia obrazu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chester35, Grudzień 8, 2010.

1. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    Witam . pojawil sie problem z moją konsolą xbox360 slim . podczas gry przewaznie w bardziej dynamicznych momentach pojawiają sie jakby zaklucenia obrazu (tak to nazwe ) zamieszczam filmik który znalazlem na youtube
    tam mozna zobaczyc cos takiego w 2.07 ,min. i w kilku innych momentach. zdarza sie to dosyc często ;/ na początku jak kupilem konsole to mi to tak nie przeszkadzalo ale teraz zaczyna ;/ gram na oryginalnych grach , (nowe i uzywane) tv LG LD 565 42 cale podpięte kablem hdmi. dysk mam 4 gb więc gram z płyt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Problem znany, nie lubiany. Powinno pomóc kupno dysku i wgranie gier na niego(oczywiście płyta też w napędzie). Po prostu tekstury będą się szybciej wczytywać, a dzięki temu nie powinieneś mieć problemu z zakłóceniami. Zdarzało się to dość często np w GTA 4 podczas gry nie zainstalowanej na dysku.

4. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    dzięki wielkie. narazie nie mam kasy na dysk więc tego nie sprawdze , ale moze po swiętach , zaczynalem sie bac ze konsola cos nie tak .

Wczytywanie...

Poleć forum