Problem z nową, orginalna grą. Pomocy

290292

Użytkownik
Użytkownik
Witam wczoraj kupiłem nową gre GTA IV, gdy dojechałem do domu okazało sie, że ma na sobie ryski. Mówie co tam spróbuje odpalić. Kiedy juz płyta zatrybiła i zaczęło sie włączać widze reklame Rockstar i na początku gry pokazują mi sie te slajdy wiadomo początek gry(przed pokazaniem menue gry). Po 4 slajdzie gra sie wiesza i wyskakuje Przeczyść płyte miękką ściereczką, lub uruchom ponownie konsole. O czym to może świadczyć. Dodam że mam 2 tygodniową konsole, inne gry czyta bez problemu. Sprawdzałem to GTA u kumpla na x-ie i to samo. Jutro chce odwieść do sklepu ten feler. Ale chciałbym dowiedzieć sie czego jest to wina. Dzięki Wielkie za pomoc.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
wina uszkodzonego nosnika. wszystko jasne, odwiez do sklepu i reklamuj.
 

Ethram

Świeżak
Świeżak
czasami zdarza się, że ludzie obsługujący stoisko z grami - po prostu pożyczają sobie daną grę do domu.... i im się trochę porysowała.
Należy zawsze zwracać uwagę, aby kupować oryginalnie zapakowaną grę, wtedy ryzyko jest bardzo zbliżone do zera.
Pamiętaj o tym, żeby wymiany dokonać nie później niż 3 dni po zakupie, bo potem będą sugerowali, że uszkodzenie zostało spowodowane przez użytkowanie.

Powodzenia przy wymianie.
 

Do góry Bottom