1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nowszymi grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez insec7, Październik 11, 2013.

1. insec7

insec7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam wszystkich
    Jakiś czas temu postanowiłem zrobić update flasha na xboxie.
    Pamietam że facet gwarantował,że tytuły takie jak gears of war 3 bedą działać bez problemu i tak było chyba do czasu gdy zrobiłem update na dashboardzie.
    Nie wiem czy problem wynika z tego,ale załatwiłem sobie kopie GTA V,odpaliłem...musiałem zrobić update dashboardu.
    Po ponownemu odpaleniu GTA V pokazał mi się komunikat "Disc is not supported".
    Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego wyskakuje taki komunikat i czy da się temu zaradzić?
    Wielkie dzięki za pomoc!

EDITodam,że starsze gry takie jak forza 3 lub GTA IV bez problemowo działają.
    Nie działa znów Forza 4 (która wcześniej działała i Forza Horizon)

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z jakiego dasha robiłeś update i jakie lt miałeś więcej szczegółów podaj ps jest o tym temat ......

edit to sie na "poście" robi a nie pisze kolejny guzikiem EDYTUJ

załapałeś cichą aktualkę zobacz z mp3 fix czy zadziała

4. insec7

insec7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybacz nie zauważyłem tej funkcji.
    Wypróbowałem tą metodę,ale xbox nagle nie chce mi czytać mp3 :(
    Próbowałem na dwóch pendrivach i nic...Widzi je ale ich nie czyta...
    co do wcześniejszej wersji była to ixtreme 1.6 o ile dobrze pamiętam (musiałem wtedy używać płyty activate.iso,żeby móc gry odpalać)
    EDIT:Co do dashboardu niestety nie wiem,ale w tej chwili jestem na 2.0.16202.0
    po jakimś czasie muzyka sama zaczęła działać,ale niestety nie pomogło

Wczytywanie...

Poleć forum