1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nowszymi grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radjo, Listopad 25, 2011.

1. Radjo

Radjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drodzy obywatele, posiadacze Xbox'ów. Wołam o pomoc. Niedawno zassałem z internetu kilka gier na Xbox 360: "Gears of War 3", "Call of Duty MW2" i "Battlefield 3". Problem jest taki, że te gry posiadają więcej niż 8,5Gb i gdy próbuję je zeskanować najnowszym Abgx360 1.0.5 to wyskakuje mi na żółto "ERROR: D:\Gry\CODMW3\s-mw3.iso isn't recognized as an XBOX 360 ISO or Stealth File!". Przeczytałem na forum, że Abgx360 nie odczytuje gier z zabezpieczeniem abgx360, więc w jaki sposób mam je spatchować? Na stronie abgx360.net/verified.php są SS i DMI do pobrania specjalnie do tych gier jednak jak mam spatchować tym grę skoro Abgx360 ich nie odczytuje? Próbowałem nagrać te gry niespatchowane ImgBurn i CloneCD, jednak za każdym razem to samo: po włożeniu do napędu konsoli pojawia się czarny ekran i powrót do menu głównego. Starsze gry mi chodzą bez zarzutu. Dodam jeszcze, że konsolę przerobiłem jakiś miesiąc temu i przypuszczam, że posiadam najnowsze lt+. Błagam o pomoc. Będę dozgonnie wdzięczny. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie trzeba nic patchować. Nagrywasz na płytę, wsadzasz do konsoli i grasz. Musisz mieć lt 2.0

4. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Szukaj wątków:
    PC Burner MAX i XGD3
    Temat wałkowany 1000 razy...

Ciesiel jeszcze musi mieć ihasa żeby nagrać xgd3:D

5. Radjo

Radjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panie Ciesiel91 problem też w tym, że ja posiadam Lt 2.0, a mimo to po nagraniu nie odczytuje mi gry, a skoro nie trzeba patchować tych gier (lub się nie da) to w jakim celu na stronie abgx umieszczone są SS i DMI do pobrania? : (

ihasa? myślę, że chodzi o nagrywarkę. Nie wiem jakiej firmy posiadam ale wymieniałem ją jakieś 2 miesiące temu wiec powinna być w porządku.

6. Palczes

Palczes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ihasa?

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wcale nie musi mieć.

- upewnij się. Zapytaj osoby przerabiającej, czy na pewno wgrała 2.0
    - jeśli jesteś połączony z xbl, to normalne, że gry nie działają.

8. Radjo

Radjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbl nigdy nie miałem, konsola nigdy nie była podłączona po przerobieniu. Jutro pójdę do osoby, która przerabiała mi konsolę i się upewnię czy na pewno mam to Lt 2.0. W tej kwestii się jeszcze odezwę. Tymczasem chciałbym wyjaśnić w jaki sposób spatchować SS i DMI, które są do pobrania dla gier xgd3 na stronie abgx360 skoro Abgx360 nie odczytuje tych gier?! : o

9. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Nic niepaczuj, ściągasz i nagrywasz według tutoriali albo cloneCD albo ImgBurn, płyty najlepiej verbatim

How To Burn XGD3 Titles Using Clone CD - Team Xecuter
    http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf

Wczytywanie...

Poleć forum