1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nowym dashem

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Layt403, Listopad 2, 2010.

1. Layt403

Layt403 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wrocław
    Jouł.

Jak na pewno wiecie, wczoraj wszyscy użytkownicy podłączeni do xbox live mieli PRZYJEMNOŚĆ zainstalować dasha który jest :
    -2xpowolniejszy
    -2xwięcej zacina się
    -2xbrzydszy

Ale jak na pewno wiecie amerykanie to banda kretynów a oni lubią kicz microsoftu. Nie o to jednak chodzi. Akurat grałem w Fable III o którym nie będę się rozpisywał gdy rozłączyło mnie z xbox live i poprosiło o zainstalowanie "super dasha". Zostawiając płytę w napędzie uruchomiłem otóż to instalowanie. Po jego zainstalowaniu chcąc dokończyć grę wyskakuje mi błąd że nie odczytuje płyty, nie moge również jej odinstalować z dysku twardego, ale najlepsze jest to że mogę ją instalować tyle razy ile chce, mam już 2x zainstalowane fable III z czego nie żadnego usunąć. Strasznie się ******łem, ale że płyta kosztuje 5zł (używam verbatima) a grę mam jeszcze na dysku, cóż mówi się trudno. Jeżeli natomiast to byłby oryginalna płyta można było upominać się o jakieś odszkodowanie, bo nie było mowy "proszę na czas instalacji nowego oprogramowania wyjąć płytę z napędu xbox360".

Miał ktoś taką przygodę jak ja?

PS: na początku myślałem że będę potrzebował nowej przeróbki ale wszystko inne śmiga oprócz fable 3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
  4. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    czytam Twoje wypociny, myślałem, że kupiłes fable za 150pln a Ty płaczesz bo 5pln Ci wcięło? no way!

5. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Każdy za inną straconą kwotą płacze :D

6. syfon12

syfon12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Omfg. Jeżeli byłeś podłączony do xlive i zrobiłeś aktualizacje to masz oflagowaną konsolę -.-. Teraz kolejna sprawa wszystkie gry z AP 2.5 nie będą ci działać łącznie z Fable III i na razie tylko Fable III .. No ale tak jest z przeróbkami :/ trzeba mieć wszystko dobrze rozegrane aby było "dobrze"

8. Hustinox

Hustinox Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam nieprzerobione i mi ten dash działa idealnie bez przycinek. A ten wygląd jak dla mnie jest 100 razy lepszy niż stary. Ale to moje zdanie.

Wczytywanie...

Poleć forum