1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nowym grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alf_2001, Październik 13, 2010.

1. alf_2001

alf_2001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam przerobionego xbox od 1,5roku i ostatnbio mam problem z nowymi grami np tekenem6 czy fifa word cup 2010 otoz chodzi o to ze jak wlaczam gre to konsola odczytuje ja jak by to byl film i wyskakuje blad. Natomiast jak sciagam jakies starsze gry to chodza mi bezproblemu . Nie wiem czemu tak sie dzieje ;( Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Masz starego ixtreme, wgraj sobie LT , lub pat**** gry na niższy wave.

4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musisz spatchowac obraz iso,jakiego masz iXtreme ?
    Spat**** programem 360 Waves Patcher wave na wave 3 i nagraj i obrazu nie dawaj do abgx bo Ci przywroci stary wave i Ci nie bedzie chodzilo na konsoli !

5. alf_2001

alf_2001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okey dzieki za pomoc juz mi wszystko dziala nagralem na plytke activate i wkaldam do konsoli przed uruchomieniem gry

6. lubto

lubto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja z kolei mam problem z nagrywaniem moja konsola to falcon napęd mam LiteOn z przeróbką Ixtreme 1.5 i nagrywam nowe gry takie jak Medal Of Honor 2010 i Fifa 11 następującym sposobem Alternatywna metoda:

1. Pobierz, a następnie wypakuj 3rd.wave.patch.rar >> Kliknij aby pobrać
    2. Uruchom ppf-o-matic3.exe
    3. ISO File - Wczytaj obraz przerabianej gry, np. Sacred 2
    4. Patch - Wczytaj v14-15.ppf
    5. Kliknij "Apply".]

Potem nagrywam za pomocą ImgBurn z prędkością 2,4 i ustawiam to 1913760 i wskazuje plik DVD nagrywam na płytach Verbatim 8,5GB + i moja nagrywarka to GSA-H10N bios JL12 i ciągle mam problem z poprawnym nagraniem nie wiem co jest za każdym razem jak odpalę konsolkę jak jest zimna to napęd ma cholerne problemy z otworzeniem płyty mieli ją i są jakieś dziwne trzaski itp dziwne odgłosy potem jest odtwórz napęd i tak kilka razy potem załapie i odważam grę i od razu mi wyskakuje problem z szmatką i dalej ją mieli po prostu szału można dostać nagrywam tym sposobem gry od kiedy się pojawił Wave 4 i zawszę działało tylko teraz jak chcę nagrać fife 11 lub Medal of Honor 2010 to jest straszny problem nie wiem co jest proszę o pomoc !! ;( a i gry mają te nowe problemy z odpaleniem nawet jak konsola pochodzi jakiś czas np 2 3 godziny

Czy będę musiał wymienić napęd lub nagrywarkę bo mi się wydaje że coś z tych dwóch rzeczy jest wadliwe czy wszystkie gry się będą nagrywały tak jak ten MOH i fifa 11 czy robię jakiś błąd proszę mi wskazać przyczynę moich problemów z tym szajsem ;/// może po prostu się wszystko dobrze nagrywa tylko cza wyczyścić laser bo nie tylko na tych grach są problemy np były już na innych tych co dobrze działały i po jakimś czasie przestawały działać dobrze jest to że jak napęd jest zimny to są problemy z odtworzeniem wiecie trzaski itp a jak się rozgrzeje to śmigają a te nowe to ani tak nie chcą działać ani tak już tak straciłem 3 Verbatimy

Kurczę niech chociaż mi się dobrze nagra Smackdown Vs Raw 2011 bo tak się napaliłem na tą grę że szok może te nowe gry mają jakieś lepsze zabezpieczenia bo to na pewno coś już nie jest tak jak mi i bitpablo się tak robi to troszkę nie fajnie a nagrywam tak jak zawszę w opisany sposób tylko te dwie nowe gry mi tak chodzą i nie mam pojęcia co się dzieje HELP!! co znaczy że to może być w dalszych nowych grach takich jak MMA 2010 I SVR 2011 a i dodam że mam 2 gry które działają bardzo dobrze i nie ma najmniejszych problemów z tym to są Smackdown vs raw 2010 i Tekken 6 napęd nawet jak jest zimny to je łyka aż miło i chodzą bezproblemowo i dodam że wszystkie gry jakie mam były nagrywane na tej nagrywarce GSA-H10N bios JL12 i już chciałem nawet laser wyczyścić i miałem wyrobione śrubki od Xboxa 360 i nie mogłem go rozkręcić Jezu !!! to teraz nawet nie wymienię napędu ! Przepraszam że piszę to samo kolejny raz już ale ciągle nie mogę się doczekać jakiejś mądrej rady

Wczytywanie...

Poleć forum