1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nowym xBox 360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez shyha, Lipiec 22, 2010.

1. shyha

shyha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,
    2 dni temu uruchomiłem nowo zakupioną konsolę slim.
    Wczoraj wyłączyłem konsolę z opcją pobierania danych z internetu w tle (ściągam demka).
    Po jakimś czasie włączyłem konsolę, pochodziła z minutkę i nagle łup - wszystko zgasło. Żadna lampka nie miga oprócz tych na padzie.
    odłączyłem kabel od zasilania i wsunąłem z powrotem - konsola zero reakcji. Powtórzyłem to kilka razy.
    Zajrzałem do zasilacza. I tu widzę dioda świeci na czerwono. Odłączyłem zasilacz i podłączyłem z powrotem. Dioda świeci się na zielono. Konsola działa.

Czy ktoś wie co odbiło zasilaczowi? Co może oznaczać czerwona dioda w zasilaczu? Czy może był jakiś skok napięcia i przeszedł w tryb awaryjny?
    Od tamtej pory nie powtórzyło się to

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    skok napiecia na 90%, w normalnym xboxie tez sie zdarza. Jak dziala to nie ma sie co martwic.

4. shyha

shyha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki, nauczka aby nie podpinać 6 urządzeń prądożernych w jeden rozgałęziacz. Ale to dobrze, że zasilacz te skoki kompensuje a nie konsola.

Wczytywanie...

Poleć forum