1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nowymi grami np. FFXIII

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cherry69, Marzec 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. cherry69

cherry69 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pułtusk
    Witam. Mam straszny problem poniewaz wczoraj wieczorem stalo sie cos strasznego ale zaczne od poczatku. Mam konsole z 2006 r. z ixtreme 1.51 konsola chodzila do czerwca 2009r. i dostala 3rrod po czym oddalem ja do profesjonalnego serwisu(zadnych przegzewan i tym podobnych) gdzie wylutowano i wlutowano mi obydwa procesory. Od tamtej pory konsola smiga bez problemu. Ostatnia pobralem kilka gier takich jak call czy dante inferno i nie moglem ich uruchomic poniewaz wyskakiwala prozba o aktualizacje po ktorej przeprowadzeniu komunikat wyskakiwal ponownie i tak bez konca(zjadlo mi do tego jeszcze avatara). Wczoraj wypalilem FFXIII przerobionego wave patcherem z wave4 na wave3 i po zgraniu gry na HDD i probie jej uruchomienia znowu wyskoczyl komunikat o aktualizacje na co sie zgodzilem po akyualizacji konsloe sie zrestartowala i wyskoczyl 3rrod. Po wyjeciu gry z napedu i odczekaniu 2-3 min konsola wlacza sie normalie ale jesli wloze ta gre do konsoli wylacze i wlacze wyskakuje 3rrod. Co to moze byc i dlaczego sie tak dzieje czy to jakies nowe zabezpieczenie microsoftu i czy da sie to jakos obejsc np. aktualizacja gry z pendrive? Prosze o pomoc bo nie wiem co robic

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. cherry69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pułtusk
    Ale to jest aktualizacja Dashboard gdzie ja posiadam NXE wersja 2.0.8955.0

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ta aktualizacja, która Ci ciągle wyskakuje to właśnie chodzi o aktualkę dashboardu a nie samej gry

6. cherry69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pułtusk
    OK. Dzieki sprawdze wieczorem

7. cherry69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pułtusk
    A moze wiesz co oznaczal ten 3rrod ktory mi wyskoczyl przez ta gre?

8. cherry69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pułtusk
    Dzieki bardzo wszystko wrocilo do normy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum