Problem z Nowymi grami

Kubajkus

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Otóż mój problem przedstawia się tak:

Jestem posiadaczem Xboxa Elite z przeróbką (ostatnio aktualizowaną we wrześniu, żeby mi DeusEx działał), posiadam dash 2,0,13599,0.
Nagrałem sobie AC: Revelations zgodnie z poradnikami jak nagrywać gry XGD. Po pomyślnym nagraniu bez żadnych błędów umieściłem płytkę w napędzie. Xbox nie wczytał obrazka, pojawiło mi się tylko "Zagraj w grę". Po wciśnięciu tej opcji ekran ciemnieje i po chwili wraca do dashboardu.
Moje pytanie brzmi:
-czy to ja źle nagrałem płytę?
-czy muszę po prostu zaktualizować przeróbkę ?
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik
Masz lt+ 2.0? Jeśli nie wiesz co masz to się dowiedz, bo problem leży albo w tym albo w źle nagranej płytce.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
jak we wrzesniu to masz 1.91 wiec nowe gry Ci nie chodza..
 

beatamycha

Banned
Użytkownik
ja mam taka sama wersje dasha jak Ty czyli 13599.0 a nanowszy to 1604.0 z tego co się orientuje, nagrywałam juz kilka gier XDG3 np NFS RUN, Batiefield3, COD MW3 i wszystkie mi działają, uzywałam do tego clonecd z najnizsza prędkością i nagrywarki w laptopie hl dt st dvdram gt30n.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik

Kubajkus

Użytkownik
Użytkownik
I to za kazdym razem Pen Driva trzeba podpinać ?
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik

No tak, tylko nic mu to nie da bez lt 2.0. A skoro ma dash 599 to nie gra na xbl i nie ma cichej aktualki...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Kubajkus

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jednak zapylać do serwisu .?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
nie wgrane albo złe wgrane patche ap25. jak posiadasz dash 599 i minum lt 1.91 powino śmigać
 

Kubajkus

Użytkownik
Użytkownik
Jak wgrać owe patche?

Edit: !Darmon- zrobiłem wedle poradnika, bez zmian
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik
nie wgrane albo złe wgrane patche ap25. jak posiadasz dash 599 i minum lt 1.91 powino śmigać
W jaki sposób AC:R ma śmigać na lt 1.91? I widziałeś kiedyś patche ap 2.5 do gier xdg3?

@Kubajkus: idź do serwisu niech Ci wgrają LT+ 2.0 ;]

Edit: !Darmon- zrobiłem wedle poradnika, bez zmian
Przecież mówiłem
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
3/4 z was trzeba by zatłuc za głoszenie herezji, masz za starą wersję przeróbki musisz wgrać sobie LT+2.0 jak to zrobić masz na forum albo idź do serwisu tylko że oni wezmą 50 zł, a za niedługo szykuje się nowa przeróbka.
 

Kubajkus

Użytkownik
Użytkownik
Też wląsnie przeczytałem o nowej, poczekam aż wyjdzie LT 3.0 ;] kwestia dni
 

Do góry Bottom