Problem z numerem telefonu w darmowym Xbl

cinek216

Użytkownik
Użytkownik
Siema zajerstrowalem sie w xbox live. Po rejestracji byly jakies tam abonamenty i dalem nie dziekuje i wyskoczylo mi ze jest 1 darmowy miesiac xbl. Wiec zgodzilem sie i dalem dalej.
1. pytanie bylo imie,napisalem,2.nazwisko,napisalem,3. telefon (dafuq) wiec wpisuje najpierw moj komorkowy i wyskoczylo ze numer jest nie prawidlowy. To podaje domowy i dalej wyskakuje ze numer tele. jest nie prawidlowy. Slyszlalem ze trzeba podac prawidze dane wiec chyba nie moge tego ominac ( i tak sie nie da) chyba ze przycisne dalej bez podawnia numeru ..
edit: Realnie mam 15 lat,a dalem ze mam 18 lat bo byly tam jakies opieki rodzicielskie i trzeba bylo robic nowe konto i jakies numery kart kredytowaych podawac srele ****rele .. Dobrze zrobilem ze dalem 18 lat?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
pytanie.....podajesz kierunkowy ??????????
 

cinek216

Użytkownik
Użytkownik
Podawalem z kierunkowym i bez .. i dalej to samo !
 

kokos0

Użytkownik
Użytkownik
Ale kierunkowy państwa trzeba dać +48
 

cinek216

Użytkownik
Użytkownik
Bez plusa ? :D
Edit: Plusa nie ma na keybordzie wiec wpisalem przed numerem 48 i dalej to samo ! NIEPRAWIDLOWY NUMER !
Przed albo po rejestracji bylo region Polska i cos tam jeszcze Polska, ale czas dalem na LONDYN bo nie znalazlem Polski :D (nie ogarniam stref czasowych)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Problem z numerem telefonu w darmowym Xbl

Jak dałeś nr z Anglii to poszukaj jakiego angielskiego i wpisz :p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

cinek216

Użytkownik
Użytkownik
Dalem strefe czasowa na Londyn ze czas bd mial taki jak jest w londynie. A region to polska i cos tam bylo jeszcze jedno ze pisalo Polska. Wiec chyba tutaj nie trzeba podac ang. numeru.. BTW. Ciekawe skad mam go wziasc jak musze podawac realne dane ..
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Wpisz przez 0048 bo to też działa.
Jak chcesz angielskie nazwy ulic,numery telefonów,kart kredytowych,kodów pocztowych to masz .
Generate a Random Name - Fake Name Generator.
 

cinek216

Użytkownik
Użytkownik
Dobra dziala z tym 0048 ale teraz kaze podac email do paypalu. A ja nie mam konta paypal .. WTF przecierz to jest darmowy to po co im to ..?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Problem z numerem telefonu w darmowym Xbl

Bo potem co miesiąc oni chcą ci automatycznie przedłużać.

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Do góry Bottom