1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obiczeniem gwarancji

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Koowall, Czerwiec 12, 2010.

1. Koowall

Koowall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Konsola ma MFR : 2009-12-09
    Zarejestrowałem ją na stronie M$ i widnieje informacja, że gwarancja jest do 07-06-2012. Jak to możliwe?? Wiem, że gwarancja mi się liczy wg daty na paragonie, ale nie mając go, teoretycznie powinna być do 2011-12-09 czyż nie?? Czyli 2 lata od MFR.

Jeszcze jedno pytanko:) Mam wersję konsoli Elite, gdzie są umiejscowione plomby gwarancyjne?? Po zdjęciu faceplate'a mam dwie, jedna taką dużą papierową biała po lewej od przycisku power oraz jedną srebrną pod napędem. Czy to wszystkie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale masz 3 lata na 3rrod(trzy czerwone diody). A te plomby to wszystkie bo tam trzeba zdjac ja aby rozebrac calego x'a

4. Koowall

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    OK to w takim razie jeżeli jest 3 lata na RROD to teoretycznie gwarancja powinna być do grudnia 2012 wg tego co podaje MFR, czemu jest do czerwca w takim razie??:)

5. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    W konsoli są 3 plomby. Jedna papierowa pod faceplate, ta srebrna która łączy napęd z konsolą i jeszcze jest jedna na napędzie taka papierowa co jest na każdym chyba napędzie nawet tych do PC. Ale ją musisz zdjąć tylko jak potrzebujesz rozkręcić napęd.

6. Koowall

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    A zagadkę gwarancji ktoś potrafi rozszyfrować??:)

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    system ms zle wskazuje gwarancje. jak cos to mozna to zweryfikowac na infolinii.

8. Koowall

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Czyli to co na stronie jest mam tam gdzie słońce nie dochodzi, a gwarancja poleci od daty na paragonie:D

9. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jak będziesz potrzebował zweryfikować gwarancje z powodu jakiejś usterki, zadzwonisz na infolinie, poproszą Cie o przesłanie skanu dowodu zakupu i od tej daty policzą Ci gwarancje. Ja ostatnio tak zrobiłem i przedłużyli mi gwarancje o rok w porównaniu z tym co mieli w systemie. Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum