1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazami-proszę o pomac:)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Chris_188, Styczeń 12, 2012.

1. Chris_188

Chris_188 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam,
    Mam LT 2.0 nie korzystam z Xbl i wypalam na nagrywarce Asus tylko Verbatimy (już zamówiłem Ihas'a)
    Więc mam taki problem wypaliłem już przeszło 20 tytułów w Imagu w tym:GoW3,Forza4,Ace Combat AH,Batman AC i od wczoraj mam problem z Virtua Tennis 4,James Bond Reloded i NBA 2K12 i
    Your Shape Fitness Evolved 2012:/Wszystkie gry przepuszczam przez abgx360 wersja 1.0.2, wypalają się tak jak zawsze ale po odpaleniu w Xsie wyskakuje komunikat o brudnej płycie:/
    Przeglądam forum i już sam nie wiem co może pomóc, czy nowszy abgx czy czekać aż przyjdzie nagrywara, czy próbować nagrywać ClonemCD?
    Gdzieś ktoś napisał że to przez CIV z Forzy...Ale VT4 jest XGB2 patrząc na jego wagę (próbowałem na dwóch różnych obrazach zassanych z *******.org)
    Z góry dzięki za pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Po pierwsze! Czemu masz aż takiego starego abgx'a ? Jeżeli masz LT2.0 to możesz mieć abgx v1.0.5 (nie musisz v.1.0.6) Po drugie! Gdzie Ci się śpieszy, poczekaj na nagrywarkę iHas :)

Wczytywanie...

Poleć forum