1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazem gry mass effect pl

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez q148, Grudzień 4, 2008.

1. q148

q148 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    ściągnąłem obraz gry mass effect pl (PROTOCOL) która według uplinkera jest kompatybilna z ixtreme, po sprawdzeniu Xdvdmulleterem okazało się że niestety tak nie jest(brak ptaszków przy Random Padding i iXtreme Compatible), więc sciągnąłem plik MassEffect_SS.bin i wkleiłem go poleceniem Insert SS. Oto co otrzymałem.

Najpierw wczytuję obraz w xdvdmulleter10.2 bez zaznaczania:
    Check for crosslinkable files
    i pokazuje że wszystko ok wszędzie są ptaszki.
    Gdy przechodzę do zakładki CRC Checking to aktywne są obydwie opcje
    Klikam na CRC Details, Check i wszędzie oprócz Data pokazują się Liczby z literami

Potem wczytuję obraz jeszcze raz ale juz z zaznaczoną opcją
    Check for crosslinkable files

i pokazuje że brakuje ptaszków przy dwóch pozycjach:
    Random Padding
    iXtreme Compatible

Czyli tak samo jak było przed wklejeniem SS

Gdy przechodzę do zakładki CRC Checking to aktywna jest tylko opcja Autofix, klikam i po chwili otrzymuję komunikat

Stealth all checked out ok, but for maximum security it is recomended you also check the data partition...

Klikam na tak i po sprawdzeniu pokazuje się komunikat

Iso stealth and data checked and perfect!(no fixing required)
    klikam na ok i nadal brakuje ptaszków przy tych dwóch pozycjach

Czy taka kopia odpali na iXtreme czy trzeba coś jeszcze zrobić? Nie chciałbym stracić niepotrzebnie płytki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. donDeMoN

donDeMoN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dołączam się do pytania, bo mam ten sam problem. Dzisiaj ściągnełem z tego źródła: michel319: Mass Effect

Pierwszy raz sprawdziłem Mulleterem(z opcją check for crosslinkable files) i nie były zaznaczone dwa pola: random padding i iextreme compatible. Wyeksportowałem SS i sprawdziłem Kreon - wyszło, że jest Good. Następnie wrzuciłem abgx360 z ustawieniami z forum(autofix itd.) i program zakomunikował, że wszystko jest OK.

Jakiś problem z Mulleterem czy może kopia jest zła?

4. pawlakgsu

pawlakgsu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczytno
  5. donDeMoN

donDeMoN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli w agbx pokazuje, że wszystko jest OK to możesz spokojnie wypalać i odpalać. Ja już testowałem jakiś czas temu, ale nie miałem jeszcze czasu żeby pograć dłużej w gre :p.

P.S. Mulleter możesz wywalić.

Wczytywanie...

Poleć forum