Problem z obrazem gry mass effect pl

q148

Użytkownik
Użytkownik
witam
ściągnąłem obraz gry mass effect pl (PROTOCOL) która według uplinkera jest kompatybilna z ixtreme, po sprawdzeniu Xdvdmulleterem okazało się że niestety tak nie jest(brak ptaszków przy Random Padding i iXtreme Compatible), więc sciągnąłem plik MassEffect_SS.bin i wkleiłem go poleceniem Insert SS. Oto co otrzymałem.

Najpierw wczytuję obraz w xdvdmulleter10.2 bez zaznaczania:
Check for crosslinkable files
i pokazuje że wszystko ok wszędzie są ptaszki.
Gdy przechodzę do zakładki CRC Checking to aktywne są obydwie opcje
Klikam na CRC Details, Check i wszędzie oprócz Data pokazują się Liczby z literami

Potem wczytuję obraz jeszcze raz ale juz z zaznaczoną opcją
Check for crosslinkable files

i pokazuje że brakuje ptaszków przy dwóch pozycjach:
Random Padding
iXtreme Compatible


Czyli tak samo jak było przed wklejeniem SS

Gdy przechodzę do zakładki CRC Checking to aktywna jest tylko opcja Autofix, klikam i po chwili otrzymuję komunikat

Stealth all checked out ok, but for maximum security it is recomended you also check the data partition...

Klikam na tak i po sprawdzeniu pokazuje się komunikat

Iso stealth and data checked and perfect!(no fixing required)
klikam na ok i nadal brakuje ptaszków przy tych dwóch pozycjach


Czy taka kopia odpali na iXtreme czy trzeba coś jeszcze zrobić? Nie chciałbym stracić niepotrzebnie płytki.

 

donDeMoN

Użytkownik
Użytkownik
Dołączam się do pytania, bo mam ten sam problem. Dzisiaj ściągnełem z tego źródła: michel319: Mass Effect

Pierwszy raz sprawdziłem Mulleterem(z opcją check for crosslinkable files) i nie były zaznaczone dwa pola: random padding i iextreme compatible. Wyeksportowałem SS i sprawdziłem Kreon - wyszło, że jest Good. Następnie wrzuciłem abgx360 z ustawieniami z forum(autofix itd.) i program zakomunikował, że wszystko jest OK.

Jakiś problem z Mulleterem czy może kopia jest zła?
 

pawlakgsu

Użytkownik
Użytkownik
tez cos podobnego mam
 

donDeMoN

Użytkownik
Użytkownik
tez cos podobnego mam
Jeżeli w agbx pokazuje, że wszystko jest OK to możesz spokojnie wypalać i odpalać. Ja już testowałem jakiś czas temu, ale nie miałem jeszcze czasu żeby pograć dłużej w gre :p.

P.S. Mulleter możesz wywalić.
 

Do góry Bottom