1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazem ISO (gry GTA) - Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mipie, Grudzień 12, 2010.

1. mipie

mipie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałem sobie zrobić kopie kopi gry GTA, która działa mi elegancko na Xboxie 360.
    Dlatego też postępowałem zgodnie z instrukcją:
    http://xboxforum.pl/iso-f31/kopiowanie-wypalonego-obrazu-iso-za-pomoca-ultraiso-408.html

Obraz gry GTA zrobił mi się elegancko przez program UltraISO wersji 8.6.5.2160.
    Lecz gdy dałem sprawdzenie obrazu przez Xbox Media Creator

Mam takie błędy:

Nie wiem czy to ma znaczenie ale etykieta (nazwa płyty) (nazwa obrazu bez zmieniania) to: "DVD_ROM" a np inna gra którą tez tak robiłem ma nazwę "XGD2DVD_NTSC" i już przy sprawdzeniu nie ma żadnego błędu

2. Lotnik421 Xbox One

3. wilksajs

wilksajs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moim zdaniem to wina programu którym przegrywasz płytki bo niektóre programy po prostu "nie widzą" plików na płytce z xbox na kompie. Sprubuj programem

Alkohol 120% powinno działać pozdro :)

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    1. Do zgrywania płyty służy imgburn.
    2. Do sprawdzania obrazu abgx360 1.05.
    3. XBC którego używasz jest z 2007 roku, najnowsza wersja to v2.9 Build:0306 i z niej została wypieprzona sprawdzajka obrazów, do tego służyć ma abgx.

5. mipie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, rozumiem.
    1. Program abgx360 jest po angielsku, skąd wiadomo kiedy obraz jest ok i nadaje się do nagrania ?
    2. Tzn że obrazy zrobione przez UltraISO sie nie nadają tzn są do du... i muszę zrobić je jeszcze raz?

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
  7. mipie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "rs.pect" zrobiłem tak jak poleciłeś tzn. sprawdziłem obraz przez abgx360. Z ustawieniami: Przygotowanie Obrazu ISO do gry na LT+

Spróbowałem tak z obrazem zrobionym przez program ImgBurn i UltraISO i w obu tych przypadkach pojawia mi się taki wynik:

Czy obraz ten nadaje się do wypalenia (nagrania) ?

8. mipie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i jeszcze zauważyłem ze jak zrobiłem tym programem jeszcze raz sprawdzenie obrazu to już błędu nie było tak jak by program go naprawił...
    Czyli podsumowując nadaje się to do nagrania ?

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    podsumowując - tak

Wczytywanie...

Poleć forum