1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazem Mafia II , abgx360 - mozna nagrywac?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez markov, Sierpień 23, 2010.

1. markov

markov Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Głogów

Nie jestem pewien czy obraz po takich bledach mozna nagrac, jakies sugestie?

Upload EmoCore88 MAFiA.2.2010.PAL.XBOX360-ELiTE

//HoFi:
    -Zakaz zakładania tematów przez ''Użytkowników'' w dziale dla ''Świeżaków(do 20postów)''! następny taki temat i warn !! \kosz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brouli

Brouli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wersja ELITE działa, jednak czasem samoczynnie zmieniają się języki, na Polski nie natrafiłem więc pewnie takowego nie ma, ale już przy samym loadingu zmienia z włoskiego na hiszpański a potem na angielski

4. markov

markov Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Głogów
    zmienia sie na stale? troche dziwnie bedzie sie gralo po wlosku/hiszpansku ;)

5. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A chcesz grać po necie czy masz bana? jeśli masz bana nagrywaj jeśli masz ixtreme lt tooo eeee zapytaj się kogoś innego ^^

6. Brouli

Brouli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi się loading włączył po włosku, potem zmieniło się na angielski i tak zostało, ale słyszałem że różne rzeczy się dzieją z tą wersją

7. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
  8. Quackers

Quackers Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja pobrałem wersję ELITE i nie wiem czy to wina gry czy mojej konsoli, ale na przykład mam momenty gdzie gra sie wiesza totalnie i muszę wyłączać konsolę (np. pdczas loadingu) ,albo na przykład nie mogę przejść misji, bo nie mogę wejść do środka budynku (jedna z pierwszych misji w dokach). Po której stronie jest problem??

9. Mulencja

Mulencja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja skolowalem przez Internet Downloader i wszystko jest po angielsku a achievmenty po polsku .

Wczytywanie...

Poleć forum