1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazem przez kabel hdmi na tv lcd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jorgos, Listopad 13, 2009.

1. jorgos

jorgos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupiłem kabel HDMI za nie całe 20 zł i podłączyłem go do tv lcd LG o rozdzielczości 1680x1050 (22LG3000).Na początku jak zobaczyłem tą rozdzielczość to wydawało mi się że jest ok,w konsoli ustawiłem 720p,ale jak teraz gram w forza 3 to obraz jest niewyrazny i zniekształcony a w dali zamglony aż oczy bolą ,czy to wina kabla ,proszę o pomoc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jozekpl

jozekpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Probowales zmienic rozdzielczosc ?

4. avalan

avalan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawdopodobnie tak. Tak jak pisal kolega wyzej, mozesz sprobowac ustawic wyzsza rozdzialke (o ile to mozliwe). Mozesz tez sprobowac odpalic inna gre i zobaczyc czy dalej wystepuje problem.

5. jorgos

jorgos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W xboxie dałem na 1080p i to samo w grach takich jak:batman,fifa 09 wszystko ok. ale już w far cry 2 kapa.

Wczytywanie...

Poleć forum