1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazem xbox360 - TV. Większy problem.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez milczar111, Wrzesień 10, 2012.

1. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam strasznie dziwny problem. Wczoraj normalnie grałem na xboxie wszystko było w porządku. Dzisiaj podłączam xboxa do monitora LG 22" przez HDMI do tego samego co wczoraj i ciemno wykrywa HDMI bo jest aktywne, ale brak obrazu i dźwięku. Biorę się za sprawdzanie wszystkiego. Pierwsze co sprawdzam to kabel. Podłączam Cyfrowy Polsat do TV Samsung 42" działa. Myślę że może złącze w LG padło podłączam 2 wejścia na 2 różnych kablach Cyfrowy polsat i działa. A więc padło na xboxa lece z nim do TV podłączam no i działa. Zgłupiałem co jest. Znowu wszystko razem podłączam do siebie Xbox-kabel-LG ciemno brak sygnału. Pożyczyłem jeszcze kabel HDMI i na nim też nie działa w tym zestawieniu. Osobno wszystko działa razem ciemno. Bardzo dziwne. Macie jakieś pomysłu co to może być. Wszystko zawsze razem elegancko działało. Dodam że xbox nie wyrzuca żadnych błędów.

Jaki jest numer do pomocy technicznej microsoft? Może tam coś zaradzą ;/.

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zmień rozdzielczość w TV na inną.

4. milczar111

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zmieniłem z 1080 na 480 i też nie działa. Jeżeli była by to wina rozdzielczości to zdaje mi sie że głos powinnien być.

Podłączyłem jeszcze raz xboxa do dużego TV na rozdzielczości 480 obraz co jakiś czas teraz tylko mrygnie. Reset Y + RT nic nie daje. Ma ktoś jakieś pomysły czy serwis tylko został?

http://www.serwisxbox360.com/style-demo konsole.html widzialem ze w tym serwisie naprawiają to na czym polega taka naprawa może jest gdzieś jakiś poradnik?

5. milczar111

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam odświeżam temat. Problem jest nadal. Sprawdziłem konsole na 3 TV i nie działała. Zawiozłem do serwisu PlayZone podłączył gościu xboxa do TV i działał zaje*biście. Zdziwiłem się strasznie. Powiedział, że ją zostawi i przetestuje po mojej prośbie. Pojechałem po odbiór powiedział, że żadnej usterki nie wykrył więc kupiłem kolejny kabel u niego HDMI sprawdził jeszcze raz i wszystko działało. Pojechałem do domu podpiąłem pod TV 42" i rzeczywiście działa a więc się cieszę pakuje xboxa na studia, jadę podłączam pod monitor 22" i klops brak sygnału. Co się dzieje dodam, że sprawdzałem oba porty hdmi na innych urządzeniach i są sprawne. ;/ Nie mam pojęcia co się dzieje.

Wczytywanie...

Poleć forum