1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazem xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez albinos, Kwiecień 18, 2011.

1. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy ktoś kompetentny mógłby udzielić mi porady na temat mojej konsoli w której to po włączeniu obraz na telewizorze staje się czarny i zaczynają migać białe kropki?. Dodam, że o dziwo nie pokazuje się żaden RROD, konsola jest włączona intuicyjnie słyszę gdy naciskam przycisk A że dana gra która znajduje się w środku ,,odpala się,, , wcześniej nie miałem takich problemów. Czy ktoś z Was miał podobne objawy? proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Wymień kabel i sprawdz czy się problem będzie powtarzać, jeżeli tak to oznacza że zbliża się E74. Nie wiesz co to E74 ? Click me!

4. albinos

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oj co to E74 to wiem wiem. a kabel wymieniałem, odbiornik też wiec to nie wina tego. Dziwi mnie jednak fakt że kilka dni konsola była włączona non stop własnie już z tym problemem w celu ,,wywołania,, błędu i nic.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Hmm dziwna sprawa, mogą to być początki E74, nic innego mi nie przychodzi do głowy. A jaką masz wersję konsolki ? może też być coś z wejściem od kabla A/V, HDMI nie tak...

6. pablos1298

pablos1298 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Taki obraz to zazwyczaj prolem z kablem moze gniazdo w x sie rozluzniło

7. albinos

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hmmm nie orientuje się jaka wiem że już troszkę ma ponieważ data produkcji mówi o październiku 2006. patrzałem na kilku kablach eruo i to samo. wczoraj znów podłączyłęm konsole na 5 h i dalej brak żadnego RRODa. a jest może jakiś domowy sposób żeby naprawić tą polóżnioną końcówkę jeśli to w tym tkwi problem? a jeśli tkwi w czymś innym czy mógłby mi ktoś zaproponować jakiś dobry serwis?

8. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tobie chodzi o śnieżenie obrazu?Takie jak np. nie zakodujesz kanału w tv.?
    Ja tak miałem ze slimką kiedyś,zrestartowałem i śmigała,spróbuj na innnym kablu, dobrze podociskaj.

9. albinos

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie nie nie chodzi mi o takie śnieżenie. ekran jest czarny i mrugają po nim zsynchronizowane białe plamki. dociskałem kable i wyjście jak i wejście, a także próbowałem na 3 różnych wersjach kabla i to samo. pomocy... i jakby ktoś mógł jakis serwis?

10. Axee

Axee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Coś z kablem HDMI.

11. Matex08

Matex08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: