1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z obrazem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez JohnCena2011, Maj 23, 2012.

1. JohnCena2011

JohnCena2011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam...
    Mój problem wygląda następująco.
    W grze Wiedzmin 2 ER gdy jest jakaś kat scenka to co chwilę obraz tak jakby faluje.
    Gdy gram wszystko jest normalnie.
    Jeszcze czasem w GTA EFLC gdy jadę szybko autem to tekstury tak jakby nie nadążają ale szybko się pojawiają.

Jak myślicie czy to problem z konsolą czy może to być przez złej jakości kabel hdmi (kupiłem takowy na allegro).(Gry zainstalowane na dysku)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kabel hdmi nie ma z tym _NIC_ wspólnego . przez ten kabelek idzie sygnał cyfrowy a więc 0/1 --> co znaczy, że albo jest sygnał albo go nie ma, kable hdmi różnia się jedynie standardem i jakością wykonania tj. materiały na wtyczkę itp. Obraz jaki przesyła tani kabek jest DOKŁADNIE taki sam jak najdroższy :).

1 osoba to lubi.
  4. JohnCena2011

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    A więc to coś z konoslą ?

5. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tu lepiej pomogą bardziej doświadczeni koledzy, ja dodam od siebie, że opisane problemy z GTA mialem jak grałem z płytki po instalacji na HDD było ok. Natomiast Wiedźmin działa dobrze zarówno z płyty jak i HDD (mam oryginał).

6. JohnCena2011

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    W takim razie czekam na pomoc innych.(Konsola nie przerobiona)

Wczytywanie...

Poleć forum