1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z obrazem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BunnyPL, Czerwiec 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BunnyPL

BunnyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam..
    czy może mi ktoś doradzić w kwestii problemu z xboxem..
    mianowicie nie mam obrazu. nie wyskakuje żaden RROD,konsola włącza się normalnie.. słychać dzwięk i można się zalogować na profil, próbowałem na różnych kablach.. cinche, euro, VGA.. hdmi nie próbowałem bo mam starą konsole.
    jeśli ktoś wie w czym problem, proszę odpisać. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaro1771

jaro1771 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    próbowałeś dłużej przytrzymać włącznik do konsoli

4. BunnyPL

BunnyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    GPU siada bo tak jak mówisz konsola jest bez hdmi czyli najbardziej awaryjny model. Reballing albo Reflow. Chociaż i tak podziała max miesiąc i padnie. Jeszcze powiem na moim przykładzie, że mam konsole bez hdmi i trzy miesiące temu miałem RROD 0020, więc podgrzałem suszarką GPU + nałożyłem pastę Arctic Silver 5 i konsola działa do dzisiaj. Jedynie artefakty miałem trzy tygodnie temu więc nie długo padnie raz na zawsze:(.

6. jaro1771

jaro1771 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem starszy model konsoli i było tak samo jak mówisz że obrazu nie ma a reszta dziala i okazało sie że trzeba było przytrzymać troszke dłużej guzik przy włączaniu konsoli i wszystko działało:)

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  8. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Suszarka jest do suszenia włosów a nie do naprawy połączeni BGA ty porostu wygrzałeś(podgrzałeś) GPU do 100C-150 C ale to jest za mało żeby kulki cyny pod procesorem się rozpuściły i dlatego artefakty powróciły .

GPU nie padło tylko połączenia BGA pod nim Reballing albo Reflow postawi konsole na nogi .

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Na ile postawi ? Miesiąc, tydzień, dzień ? Szkoda sobie tylka zawracać. Lepiej zostaw tą konsolę jako podstawka pod kwiatka i kup nową...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum