1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z odbiornikiem MICROSOFT XBOX 360 WIRELESS RECEIVER

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nightmoon90, Wrzesień 26, 2010.

1. nightmoon90

nightmoon90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Murzynowo
    Witam jakiś czas temu kupiłem odbiornik dla Windowsa dla pada o XBOXa (MICROSOFT XBOX 360 WIRELESS RECEIVER FOR WINDOWS), problem jest tego typu, że za żadne skarby nie mogę go skonfigurować, czyt. zrobić aby był widziany przez oprogramowanie, może jakieś sugestie?

Mam oczywiście oryginalne oprogramowanie, zainstalowane + odbiornik podłączony do PC-ta włanczam szukanie na odbiorniku, po czym na Padzie gdy na padzie się załącza się szukanie, na odbiorniku przestaje migać i świeci światłem ciągłym a na padzie migają 4 diory jednocześnie miga pierścień (ani nie w kółko ani nic, świecą jednocześnie...). No a na oprogramowaniu od windy nie wykrywa mi żadnego kontrolera bo na tej śmiesznej ikonce nie pali się żadne światełko a wg. instrukcji powinno. Pad jest od XBOX 360 slim, może to jakiś problem?

Nie wiem i nie rozumiem tego, czekam na jakieś konkretne propozycje...

Dzięki z góry

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasiur1995

wasiur1995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz napisać jaką masz konfigurację PC? Jakiego oprogramowania używasz?

Wczytywanie...

Poleć forum