1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odbiornikiem oraz z oprogramowaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Andrzej Wrona, Marzec 28, 2012.

1. Andrzej Wrona

Andrzej Wrona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mój problem polega na tym że ostatnio kupiłem sobie pada od xboxa oraz odbriornik aby móc grać na komputerze padem. Wszystko ładnie przyszło ale gdy chce zainstalować sterowniki które były na płytce razem z odbiornikiem to pisze mi że brak zgodność z tym oprogramowaniem. Liczę na waszą pomoc.Dziekuję z góry.

Edit. Mam windowsa 7 64bit

2. Lotnik421 Xbox One

3. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz system 64 bitowy a sterowniki pewnie do 32. Poszukaj na necie nowych sterowników ale nie sadze, że znajdziesz skoro nie ma ich na płycie.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

4. Andrzej Wrona

Andrzej Wrona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało mi się:)Poszukałem trochę na angielskich stronach i znalazłem.Musiałem ręcznie zainstalować.Sorry za temat. Do skasowania/zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum