1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z odcinkami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hitman 12, Grudzień 10, 2012.

1. hitman 12

hitman 12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem z odtwarzaniem filmów na XBOX 360. Konsola nie chce mi wyczytać odcinków Dragon Ball(które są w AVI, a ponoć xbox czyta ten format). Chciałem się zapytać użytkowników forum co może być przyczyną. Konsola była połączona z internetem i kodeki się pobrały. Z góry dziękuje:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Trzeba pobrać kodeki z Xboxlive

4. issen1992

issen1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    U mnie jest ten sam problem, znaczy gdybym nagrał z 10 filmów a każdy w formacie avi to połowę mi tylko odczyta. Połowa także w avi ale nie chce chwycić..:)

5. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: problem z odcinkami

Widocznie został użyty jakiś dziwny kodek, też kilka razy miałem że filmy w avi mi nie szły

Wysłane z komórki pod schodami :)

Wczytywanie...

Poleć forum