1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytaem! PILNE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jokxer, Czerwiec 3, 2013.

1. jokxer

jokxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Dziś do mnie trafił zafoliowany nowy Naruto Ultimate Ninja Storm 3 podjarany odtworzyłem pudełeczko i włożyłem płytę do napędu, lecz trzeba było zaktualizować. Aktualizuje się i nagle! "Aktualizacja nie powiodła się. Płyty nie da się odczytać. *Wyczyść płytę miękką szmatką *Uruchom ponownie konsole Kod statusu: 3151-3CD6-1800-1E04-C005-3007" Proszę o pomoc, bo nie wiem o co chodzi... Najdziwniejsze jest to, że gra nowa. Próbowałem włożyć inne płytki, bo myślałem, że napęd się zwalił ale działają... PROSZĘ O POMOC z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jaki numer systemu masz zainstalowany w konsoli.
    Nie wiem jaki $systemupdate jest na płytce (nie mam tej płyty/ISO),

OK wg opisu jednej ze stron z Isokami jest tam pełna instalka wersji 15574, do pobrania tutaj (z opisem po ang.)
    Jeśli nie zamierzasz przerabiać konsolki, to możesz zapodać później najnowszy update 16203, też jest na tej stronie lub bezpośrednio z LIVE

1 osoba to lubi.
  4. jokxer

jokxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Strasznie jestem zielony jeżeli chodzi o xboxa, więc za dużo o nim nie wiem... Konsola nie przerabiana, nie korzysta z internetu. Napisz co mam zrobić tylko tak po ludzku. ;)
    PS.Postanowiłem też zainstalować grę na dysku myśląc, że wyskoczy jakiś błąd o dziwo żaden błąd nie wyskoczył... Czyli co muszę "Xbox 360 Dashboard Update 2.0.15574.0 Download" zainstalować w swoim xbox'ie poprzez pen driva albo cd czy się mylę?

Wczytywanie...

Poleć forum