1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytaniem klucza Liteon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez komran, Czerwiec 9, 2010.

1. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Witam

Posiadam xboxa Falcon z 2008-08-17 z napędem lite-on v1 już przerobiony. Poprzedni właściciel nie wiedział dokładnie jaka jest wersja iXtreme. Gry trzeba patchować na wave 2 tak więc myślę że to jest 1.4 lub 1.5.

Problem polega na tym że nie mogę odczytać klucza z napędu. Zrobiłem własnego spear według poradnika na forum. Spear działa zarówno w hyperterminal a także niedawno odczytałem klucz z liteona v1 z innej konsoli i zrobiłem flash do iX 1.61ns z tego forum. Z drugiego napędu działała także funkcja w JF dummy from iXtreme wyskakuje informacja żeby uruchomić napęd z tacką wysuniętą do połowy, tackę mam wysuniętą zawsze.

Napęd z którym nie mogę sobie poradzić ma jakieś ślady lutowania przy punkcie r707

Foto:
    http://i45.tinypic.com/2mq7zaf.jpg

Czy to może stanowić problem że nie mogę odczytać klucza, a także nie działa opcja dummy form iXtreme?

Jeszcze chciałbym zapytać czy w jasperach kabelek sata ma taką żółtą tasiemkę jak na zdjęciu:

http://i49.tinypic.com/2eycmt2.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    co do tasiemki to w niektórych jest żólta końcówka a w innych nie
    ale to ten sam kabelek sata
    co do napedu to jak ma juz cos wgrane to dummy from ixtreme powinno działać bez problemu .....

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Wiem że powinno działać dummy from ixtreme, na napędzie z konsoli jasper działa bezproblemu. Natomiast na napędzie z konsoli falcon która już miała przerobiony napęd wyskakuje okienko żeby uruchomić napęd z tacką wysuniętą do połowy co oczywiście mam zrobione.

Pytam czy te ślady lutowania przy punkcie r707 mają jakieś znaczenie. Napęd działa bez problemu i czyta kopie i oryginały.

Wczytywanie...

Poleć forum