1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytem płyt DVD na Xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Walikci34, Styczeń 4, 2012.

1. Walikci34

Walikci34 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

od tygodnia jestem szczęślwym posiadaczem Xboxa360 Slim. Mam problem z odtwarzaniem części filmów na płytach DVD, pojawia się komunikat "Nie można odczytać płyty. Kod regionu płyty może być nieprawidłowy dla tej konsoli" ...czy coś podobnego. Nie wiem co się dzieje, konsola jest nowa i kupiona w polskim sklepie Vobis, płyty są orginalne i były wiele razy odtwarzane na PS3 i wielu odtwarzaczach DVD. Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem? Co można poradzić?
    Z góry dzięki za odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum