1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytem płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Antoszewski, Marzec 14, 2013.

1. Mateusz Antoszewski

Mateusz Antoszewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam mam problem z odczytem płyt na moim xboxie. konsola widzi płyty ale gdy próbuję włączyć grę to albo wywala mi błąd (przetrzyj płytę miękką ściereczką) albo konsola się zacina. Co dziwne gdy do napędu włożę płytę z filmem to nie mam żadnego problemu z uruchomieniem go.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Laser kaput , wymienic.

4. Mateusz Antoszewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Ale po paru próbach on daję radę odczytać wszystkie gry tylko trzeba przez jakieś 5 min włączać i wyłączać xboxa oraz wkładać i wyciągać płytę. Nie da rady go jakoś wskrzesić ? Bo na konsoli rozegrałem może ze 100 godzin przez 2 lata więc to prawie nówka sztuka.

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Możliwe, że laser jest mocno zabrudzony.
    Twój problem występuje przy odczycie oryginalnych gier czy kopii zapasowych?

6. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Laser pada, ale można mu pomóc na jakiś czas czyszcząc go. Rozkręcasz napęd i przecierasz soczewkę delikatnie suchym patyczkiem higienicznym. Nie używaj żadnego alkoholu, bo soczewka jest plastikowa i można ją uszkodzić.
    Na patyczku nie będzie widać żadnego brudu, ale czyszczenie pomoże, bo już kilka laserów tak "naprawiłem". Konsola nie czytała płyt lub gry się zacinały, wyczyszczenie pomogło.

7. Mateusz Antoszewski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    OK dzięki za pomoc :D odpiszę jak mi poszło :D

8. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Laser przeważnie czyści się izopropanolem.
    Suchym patyczkiem też możesz spróbować.

Wczytywanie...

Poleć forum