1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytem płyt

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Stan, Czerwiec 12, 2011.

1. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Cześć :)
    Od pewnego czasu mam problem z odczytem płyt, nie wiem czy to coś z napędem czy nagrywarką. Chodzi bardziej o " kopie ". Problem jest z uruchomieniem gry, czasami zajmuje to 5 minut. Jeżeli gra już się włączy to wszystko śmiga ok. Gdy zmieniam grę z jednej na drugą i konsola jest tak jak by już rozgrzana to nie ma problemu z odpaleniem gry. Dodam że większość gier starszych, wypalanych jakiś czas temu chodzi normalnie.
    Mam w domu 3 nagrywarki, w tym 2 LG leciwe w dużym kompie ( jedna z nich wg nie radziła sobie na nagrywaniem płyt dl, a druga nagrywała ładnie, do czasu chyba) a 3 w laptopie sony to też tak średno wypala chyba.

Szukam po prostu potwierdzenia czy kupować nagrywareczkę czy dawać gdzieś konoslę żeby mi coś z napędem zrobili.

Oraz jeżeli możecie to polećcie mi jakąś dobrą nagrywarkę do płyt DL :))

dzięki i pozdrawiam:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Na jakich plytach nagrywasz ?
    Ile juz masz konsole ?
    Grasz glownie z plyt ?

4. Stan

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    1. Teraz tylko na Verbatimach, ale mam też kilka gierek na innych płytach
    2. 2 i pół roku
    3. Głównie tak.

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jak Verbatimy takze czyta z problemami to najprawdopodobniej konczy ci sie laser w napedzie xboxa, kupno nagrywarki nie wiele da, trzeba by wymienic laser lub caly naped ale nagraj jakas gierke na w miare nowej nagrywarce np u kumpla i sprawdz czy odczyta jak nie to naped xboxa sie konczy

6. Stan

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    tylko że większość gier nagranych rok, czy dwa lata temu działa bez problemu

7. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    najlepiej to mieć dysk twardy i na nim instalować gry bo inaczej napęd wymięknie tak jak u Ciebie może jeszcze trochę pociągnie jak włożysz dysk twardy

8. Stan

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Jeszcze jedno :)

moja konsola to falcon z 2008 roku z liteonem i znalazłem na allegro samą głowicę lasera. Zastanawia mnie tylko czy będzie pasować LASER DO XBOXA LITEON 360 BenQ HOP-141B-CHOJNICE (1648213817) - Aukcje internetowe Allegro ??

oraz czy łatwa jest wymiana tego elementu ?:)) dodam że kaleką nie jestem i jestem mechanikiem samochodowym - wiem że elektronika jest trochę bardziej delikatna :pP

Wczytywanie...

Poleć forum