1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytywaniem oryginalnych gier ...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maciek360, Styczeń 28, 2010.

1. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Witam, do tej pory wszystko było ok i oryginały, które mam, czyli Forza Motorsport 2 i Viva Piniata działały bez problemu.
    Przedwczoraj wyłączyli prąd, jak włączyli to spaliło mi m. in. zasilacz od xboxa, ale starszy (elektronik) naprawił. Potem grałem kilka godzin w nieoryginalną Forzę 3, nie było problemów. Dzisiaj brat przyniósł oryginalne dodatki do gta IV od kolegi, wkładam, konsola aktualizuje oprogramowanie. Odpalam grę, wybieram The Lost and Damned, przez jakiś czas jest ekran ładowania, po czym wyskakuje, żebym przeczyścił płytę (stan prawie idealny, próbowałem kilkanaście razy, za każdym to samo). Więc wkładam Forzę 2, w ogóle jej nie widzi. Viva Piniata odpala, ale czy działa bez problemu nie wiem, bo tylko wrzuciłem sprawdzić, czy widzi płytę ...
    Czy spalenie zasilacza, lub aktualizacja oprogramowania mogły mieć z tym coś wspólnego? Jeśli nie, to co mogło się stać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    prawdopodobnie laser pada kolego.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    przeczyść laser może coś pomoże, jak nie ro czeka cię wymiana napędu

5. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    a jak nie umiesz to lepiej się za to nie bierz bo wierz mi na słowo łatwo spieprzyć.

6. maciek360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Hmm, ale dlaczego piraty czyta, a oryginałów nie?
    Czyżby gry po 200 zł za sztukę były tłoczone, na tanich, słabych jakościowo płytach?

7. maciek360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Czyszczenie lasera nie pomogło, nadal piraty działają bez problemu, a oryginały nie ...
    Coraz bardziej podejrzewam tę aktualizację, bo tylko to logicznie pasuje. Jeśli laser byłby niesprawny, to raczej miałby problemy ze wszystkim.
    Da się jakoś ustalić model napędu, żeby móc kupić sam laser i wymienić, czy trzeba kupować cały napęd?
    Jeśli się da sam laser, to mogę kupić i sprawdzić, czy to faktycznie jego wina, a jeśli nie, to szkoda mi pieniędzy na napęd, co do którego konieczności zmiany nie jestem pewien ...

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    kup caly naped, wymiana lasera jest nieoplacalna.

I na bank to nie wina aktualizacji. Po prostu czasem sa takie anomalie.

9. maciek360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Jednak czyszczenie lasera pomogło, ale na co innego. :D
    http://xboxforum.pl/iso-f10/ixtreme-1-4-problem-z-bootowaniem-39255.html
    Tutaj pisałem o problemie z bootowaniem gier pirackich, teraz zauważyłem, że problem zniknął. Nawet GTA IV, z którym miałem największe problemy odpala obecnie bez problemu.
    A że anomalia zbytnio mi nie przeszkadza, to nie będę wymieniać napędu. Jedyny minus to konieczność ściągnięcia dodatków do GTA .. :p
    P.S.
    I jak to wymiana lasera jest nieopłacalna? Z tego co widzę, to lasery kosztują po 50 - 60 zł na allegro, a napęd + ponowna przeróbka ok. 200 zł.

10. mi3key

mi3key Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobny problem. Czy jest jakaś możliwość zainstalowania kopii zapasowej na HDD (np.transfer kit), a w napedzie byłby orginał? Niestety mam problem z Lost Oddysey 4 DVD, a konsola nowiutka...

Wczytywanie...

Poleć forum