1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytywaniem płyt.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SowaZGC, Wrzesień 24, 2013.

1. SowaZGC

SowaZGC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Witam.

Ostatnio przerobiłem konsolę na LT 3.0, napęd Lite-ON, aktualizacja jaką mam jest z Fify 13 bądź z GTA V (nie pamiętam czy razem z GTA wgrywał się nowy dash) i mam problem z czytaniem płytek, Fife, GTA, PES-a, NBA, BF, MoH itd. muszę wkładać po kilka razy do konsoli bo pojawia się napis "otwórz napęd" albo "nierozpoznany dysk", ale jeśli już jedna gra się rozkręci to inne działają bez problemu, dziwi mnie to że jedyna gra która odpala się za każdym razem to F1 2012 nagrana z braku Verbatima na Esperanzie, i tu moje pytanko, czym może być to spowodowane ? Padajacy już laser ? (konsolka bez żadnych problemów i napraw śmiga już od 2009) a może zwyczajnie wystarczy przeczyścić laser ? (nie chciałem się w to bawić bo mam pewne obawy przed jego uszkodzeniem)

Wczytywanie...

Poleć forum