1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytywaniem płyt!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kjubol20, Sierpień 28, 2014.

1. kjubol20

kjubol20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jakiś czas temu coś stało mi się z konsolą, lub samym napędem.

Nie pamiętam dokładnie kiedy to było, ale.. po wieczornym graniu, poszedłem spać, na drugi dzień odpaliłem konsole, wszystko ok, ale.. odpalam grę (kopia gry lt 3.0) napęd wydaje dziwny dźwięk, tak jakby chciał czytać płytę ale nie może.. po około 30 sekundach, nagle ruszył tak jak zawsze od początku czyta płyty i od razu przestał i wyskoczyło w kafelku że nieprawidłowy dysk/cd (coś takiego), kilka prób to samo. Po kilku próbach nagle wyskakuję że jest gra, włączam i od razu błąd z "ścierką". Próbowałem uruchomić około 10 różnych gier nagrywanych, zawsze wyskakiwało że nieprawidłowy dysk/cd.. rzadko włączała się gra aby zaraz po czarnym ekranie pojawił się błąd z ścierką.
    Z oryginalnymi płytami jest podobnie, lecz.. no właśnie, oryginalne płyty czyta normalnie i można grać.. proces wygląda podobnie, wkładam płytę, napęd dziwnie się zachowuję, aż naglę jakby przyspiesza i odczytuję płytkę.

Moje pytanie do Was. Co mogło się stać że napęd tak dziwnie się zachowuje i nie czyta kopii a oryginalne tak, ale oba przypadki tak jakby chciał a nie mógł?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprawdzić laser

4. OrdinaRyMaN

OrdinaRyMaN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak kolega powyżej napisał, najprawdopodobniej jest to przyczyna lasera , przypuszczam że kalibracja powinna pomóc.

Udaj się do serwisu i nie rób tego sam bez specjalnego przyrządu bo spalisz laser . (kalibracja kosztuje grosze i robią to na miejscu) .

5. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz przeczyścić laser i kalibracje zrobić, metoda na chwile. A jaki to napęd?

6. bambuka

bambuka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znacie jakiś serwis w Lubuskiem? Mam podobny problem.
    Okolice Międzyrzecz-Świebodzin-Nowy Tomyśl...

7. kjubol20

kjubol20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio postanowiłem coś z tym zrobić i napisałem na forum jak to wyglądało, nie sprawdzając jak jest aktualnie...
    Aktualnie nie czyta żadnych płyt, wkładam płytę, i .. nic.. nie ma nawet dźwięku odczytywania a na ekranie "Otwórz napęd"..

Zakupiłem nowy laser, wymieniłem i nadal to samo.

Co może być przyczyną tego że nie czyta żadnej płyty, nic?

8. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Miałam to samo. Nie czytało płyt i wywalało błędy ze ściereczką. Kupiłam nowy laser i wymieniłam SAMA i po wszystkim napęd nic nie widział, czyli "Otwórz napęd".
    Oddałam później do serwisu i śmigało.

Wczytywanie...

Poleć forum