1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odczytywaniem płyt.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nocek1997, Sierpień 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nocek1997

Nocek1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Z moją konsola mam następny problem, a mianowicie:
    Moja konsola (napęd Hitachi z przeróbką LT+ 1.1) odtwarza bezproblemowo czyli za pierwszym razem jedynie oryginały, natomiast kopie zapasowe czasem czyta czasem nie..wcześniej (przed aktualizacją) pisało "Otwórz napęd" lecz teraz po aktualizacji pisze: "Nierozpoznana płyta. Nie można odczytać płyty. Kod stanu: 03-57-00."
    Proszę was o pomoc! jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie chcę męczyć się 1h zanim odpalę Bulletstorma czy też Splinet Cell'a Conviction.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Laser kończy żywot, jak go skalibrować ? poszukaj na forum...

4. Nocek1997

Nocek1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na ogół wygląda to tak że płytka się kręci, staje, kręci, staje, kręci po czym przestaje. Ale skoro tak to zabiorę go do serwisu (mam dwie lewe łapy, boję cię X'a otwierać) i poproszę o kalibracje lasera.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum