1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odnawianiem konta XBL gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pajak, Sierpień 15, 2012.

1. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam! Mój młodszy kuzyn niedawno kupił sobie Xbox'a. Pomimo, że go ostrzegałem to wykupił XBL GOLD za miesiąc za 1. Teraz, subskrypcja będzie się odnawiać co miesiąc za 30 zł. Do konta ma przypisane kartę kredytową, a nie możemy tego zlikwidować. Co mamy zrobić? Szukałem z nim, ale nic nie znalazłem.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja mam taki problem, że mam konto i ostatnio kupiłem GOLD-a przez kartę kredytową właśnie. Teraz chciałbym to odnawianie automatyczne wyłączyć ale jak klikam na xbox.com ''Zmień'' to wysyłają jakiś kod dla bezpieczeństwa na maila. Najgorsze jest to, że jak dawno do tego konta podałem maila jakiegoś byle jakiego typu 12345@........ Jak chcę zmienić maila to też wysyłają kod. Co mam teraz zrobić??

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zadzwoń na infolinie MS.

6. VaVa Klorosek

VaVa Klorosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety takie glupie rozwiazania ma czasami microsoft ze innej mozliwosci niz infolinia nie ma

7. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chciałem też podać dodatkowy adres E-Mail bo da się i piszę, że doda go dopiero 28-08-2012. Czy jak już będzie przypisany to wyślą mi ten kod na tego maila nowego?? Czy na xboxie będę musiał podawać jakieś nowe hasło, ID do konta?? A i jak się niby doda ten E-Mail nowy to stary się kasuje i jest ten co podałem nowy(tak pisało jak wszystko robiłem na xbox.com).
    EDIT: Mam jeszcze taki problem. Tam gdzie są ustawienia konta, itp... to piszę tak ''Te informacje zostaną usunięte z Twojego konta w dniu 2012-08-28, jeśli nie anulujesz decyzji o usunięciu. '' obok adresu e-mail tego wymyślonego(on jest główny). Jest tak zapewne bo gdzieś tam kiedyś wcisnąłem aby usunęło tego maila. Dobra tylko jak będę się mógł zalogować do konta do którego nie będzie przypisany mail. Trochę tego nie rozumiem. Oczywiście jak chce anulować tą decyzję o usunięciu to wysyłają kod zabezpieczający na tego maila. Nie chcę aby coś z kontem się stało bo mam save'y do niego przypisane, konto GOLD i Gamerscore.
    EDIT 2: Mam rozumieć, że po 28 sierpniu nagle na xbox live gdy wejdę na to konto na konsoli wyświetli się, że muszę podać nowy ID bo jest zmieniony a jego nie będzie i co po koncie?? Będzie już bezużyteczne?? Sory za takie głupie pytania ale martwi mnie to, ze teraz sobie gram, zdobywam achievy a za kilka dni będzie po wszystkim i całe męczenie pójdzie na marne. Najlepiej niech odpowiadają ci, którzy mieli taki sam lub podobny problem.

8. Mariolo

Mariolo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ma ktoś poprawny numer na infolinię MS? Ten na stronie coś nie działa, zgłasza się jakaś inna firma.

A zabrało mi kasę z konta za konto gold, a nie aktywowało go niestety.

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tutaj masz Kontakt
    ktoś przełączy Cię do odpowiedniego działu

Wczytywanie...

Poleć forum