1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odpalaniem najnowszych gier z rgh fsd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hollowozw, Listopad 24, 2013.

1. hollowozw

hollowozw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM.
    KUPIŁEM OSTATNIO XBOXA 360 (BIAŁEGO DUŻEGO NIE WIEM DOKŁADNIE JAKI TYP) 20 GB Z PRZERÓBKĄ RGH FSD 3 WERSJA DASH:3.0b Rev735
    WERSJA JĄDRA :2.0 13604.0. GRY Z ISO PRZERABIAM W PROGRAMIE EXISO GUI I WRZUCAM JE NA DYSK ZEWNĘTRZNY 1 TB . PROBLEM JEST TEGO TYPU ŻE O ILE STARSZE GRY (NP.GTA 4 , NINJA GAIDEN 2 , SOUL CALIBUR 5 , TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 ITD.) PO ZRZUCENIU DZIAŁAJĄ BEZ ZARZUTÓW TO JUŻ NOWSZE (GTA 5 , PRO 2014 , FIFA 2014 , DEAD OR ALIVE 5 , RAYMAN LEGENDS ITD) NIE CHCĄ SIĘ ODPALAĆ WYSKAKUJE KOMUNIKAT ZE PROBLEM Z URUCHOMIENIEM GRY , POBIERZ JA JESZCZE RAZ I ŻEBY WEJŚĆ NA JAKĄS TAM STRONE (COŚ W TYM STYLU).CHCIAŁBYM DOWIEDZIEĆ SIĘ CZYM MOŻE TO BYĆ SPOWODOWANE , WGRAĆ JAKĄŚ AKTUALIZACJE DASHA , ALBO MOZE SAM DASH JEST ZA STARY .PROSZĘ O POMOC I Z GÓRY DZIĘKUJE.POZDRO

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zmień czcionkę w swoim poście, bo zaraz skasuje Twój temat !
    Poczytaj:
    http://xboxforum.pl/regulamin-69/regulamin-forum-71790/

Co do problemu, to zaktualizuj dash wg poradników z forum.

no i kosz..

Wczytywanie...

Poleć forum