1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z odpalaniem zainstalowanych gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcin Kowolik, Listopad 16, 2013.

1. Marcin Kowolik

Marcin Kowolik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów, Poland, Poland
    witam mam dziwny problem ...nagrywam gre ihasem nagrywa sie w 100% weryfikacja również 100% czyli wszystko ok ..wkładam płyte do konsoli gra sie instaluje równiez w 100% i przy odpaleniu wyskakuje bład ze przetrzyj płyte sciereczka i wychodzi ...gdy usune gre z dysku i odpale tylko z płyty chodzi bez problemu ..dodam ze to 3 tytuł z którym mam ten problem ...pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. smyk99

smyk99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    A masz przerobionego Ihas-a?

1.Po zainstalowaniu gry wyczyść pamięć podręczną:
    Ustawienia->System-> Nośniki danych (czy coś takiego) i klikaj Y wybierz nośnik na którym masz zainstalowaną grę. Masz tam opcję wyczyść pamięć podręczną.
    2. Jeżeli to nie pomoże to polecam MP3 fix, czyli wgrywasz jakąkolwiek piosenkę na pena sformatowanego na system 32 FAT (żeby X-box go widział). Podłączasz pena do konsoli i odpalasz muzykę po czym ją ściszasz do zera (ostatni ,,przycisk" w odtwarzaczu).

Trochę to dziwne, bo z Ihas-em nie powinno być takich problemów. Daj znać czy pomogło ;)

4. Marcin Kowolik

Marcin Kowolik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów, Poland, Poland
    tak czyściłem pamięc ..ihasa mam przerobionego nagrał jakies 100 tytułów bez problemu ...to sie dzieje z nowymi grami ...stare chodzą normalnie z dysku ..fifa 2014 ,assassin creed blak flag i nfs ten sam problem ...zainstaluje na dysku gre 100% włączam mp3 w tle ..słychac ze płyta stoi w miejscu a bład wyskakuje ze jest brudna ..chyba pozostało mi tylko grac z płyty bo działaja bez problemu

EDIT:

dysk był uszkodzony zamontowałem nowy dysk 120 gb i działa wszystko ok..temat do zamkniecia

Edytuj swoje posty - #Jabar

Wczytywanie...

Poleć forum