1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z odpaleniem dodatkowych map do cod:mw2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snake, Czerwiec 10, 2010.

1. snake

snake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie na nieprzerobionym dysku ściągnąłem z live map pack do cod;mw2 i teraz są na dysku wtedy zmieniłem napęd na przerobiony żeby grać na kopiach i teraz niewiem co mam zrobić żeby te mapy działały?może jakoś zainstalować?
    proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. akro16

akro16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Te mapy powinny ci działać normalnie na tej konsoli na której je pobrałeś.
    Nie wiem czy zmiana napędu cos zmienia, ale jeżeli mapy masz na tej konsoli co jej pobrałeś i grasz na koncie z których je kupiłes powinno ci normalnie działać.
    Map się nie instaluje na dysku ściągasz i grasz.

Wczytywanie...

Poleć forum