1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Odpaleniem gier na Slimie

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez veronix, Luty 18, 2013.

1. veronix

veronix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Mam następujący problem, kolega ma nagrywarke IHAS 124 19 B wypala sobie gierki pod LT+ 3.0 i chodzą mu bezproblemowo, ja natomiast nagrywałem gry na zwykłej nagrywarce np FIFA 13, Forza itd są małe problemy tzn problem ze szmatką itd no ale to rozumiem nie wypala sie tak jak należy (płyty Platinium) - da sie przeżyć i grać w ten sposób. Pożyczyłem płytki wypalone na IHAS niestety albo gry wogole nie odczytuje, albo po chwili problem ze szmatką pomimo, że jedna z gier udało mi się zainstalować w 100% na dysku. Ja mam konsole SLIM kolega FAT Elite (z tego co pamiętam), co może być powodem złego działania u mnie wypalonych plyt IHASEM. Czy możliwe jest, że mój laser jast troszeczkę zużyty, ale skoro tak to czemu odpala mi gry XGD3 wypalone na gorszych jakościowo plytach Platiniumach, nagranych zwykłą nagrywarką a porządnie nagranych na plytach Verbatim nie czyta jak trzeba.
    Czy możliwe jest, że znajomy w jakiś sposób źle nagrywa płyte tylko u niego ze względu na starszy napęd czyta płytę?
    Warto dodać, że grę wypalał zgodnie z poleceniami z tego poradnika: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

z góry dzięki za pomoc
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum