1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odpaleniem gry GTA V na rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kebaby, Styczeń 30, 2014.

1. kebaby

kebaby Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, mam problem z odpalaniem gta V. Posiadam xbox-a slim 4gb + 32gb pendrive(mam tylko jednego pendriva). Konsola ma zainstalowaną przeróbkę RHG z FSD 3.0 Rev58. Pendrive formatowałem na komputerze, wybrałem system plików fat32, nie konfigurowałem go przez xbox-a, ponieważ gdy podłączałem go do komputera, nie moglem na niego wrzucić,bo nie było już na nim miejsca. Kopie gry posiadam na komputerze, jest ona w dwóch folderach: 00000002 i 00007000. Po skopiowaniu tych folderów na pendrive, podłączam pendrive do mojego ixa, następnie przechodzę do moich gier gdzie jest już widoczna gra gta V, włączam ją i po krótkim ładowaniu gry wyświetla się napis: ''Uwaga, ta wersja gry wymaga profilu sieciowego'', dalej pozostaje mi tylko wyjść z gry do menu. Dlatego zwracam się do was, w celu uzyskanie pomocy w odpaleniu gta V. Przeczytałem już dużo artykułów na ten temat, jednak nie potrafię poradzić sobie z tym problemem. Liczę na waszą pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  4. kebaby

kebaby Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem w tym, że nie mogę skonfigurować pendrive na konsoli, bo gdy podłącze go do komputera, nie będę mógł na niego wrzucić gta, poza tym w tych folderach które mam nie ma folderu 'content' i również nie ogarniam tych programów co są wymienione w poradniku, nie wiem czy mam to robić na konsoli czy na komputerze, jeśli na konsoli, to posiadam na niej tylko manager plików, innych programów nie mam wgranych.

Z tego co wyczytałem, te 4 pliki w folderze 00000002 należny odblokować, niestety nie potrafię tego zrobić. Mógł by ktoś napisać mi krok po kroku co i jak?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  6. kebaby

kebaby Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do pendrive, musi być on skonfigurowany przez xbox-a, czy wystarczy format na komputerze?

7. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz może oprócz tego pena jakiś dysk wewnętrzny/zewnętrzny na którym trzymasz gry?

8. kebaby

kebaby Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już wszystko działa dzięki pomocy !Pixela:smile:

Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum