1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z odpaleniem gry - odtwórz DVD PILNE!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez riko10, Październik 26, 2010.

1. riko10

riko10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Niedawno zakupiłem przerobionego xboxa360 z ixtreme 1.5. Pozyczylem od kolegi pare gierek i wszystkie działają bez zarzutow. Ściagnalem SvR2011 i chcialem nagrać na plyte, oczywiście DVD+R DL. W programie imgBurn w settings wszystko ustawiłem, tzn. Layer break dałem na 1913760, predkosc 2,4x, book type zmieniłem na DVD-ROM; ogólnie wszystko tak jak w poradniku. Gdy skonczyło sie nagrywanie i probowałem uruchomic gre na konsoli to pojawia sie napis "Odtworz DVD".

Sprawdzałem obraz gry.iso w programie abgx360, oto screen:

Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
  4. riko10

riko10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc, jutro spróbuje tak zrobić, jak sie uda to napisze...

Wczytywanie...

Poleć forum