1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odpaleniem gry!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lewusq, Styczeń 24, 2013.

1. lewusq

lewusq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Problem wygląda następująco:
    Kolega posiada konsolę, tylko że nie ma podłączonej jej do internetu a chciał zagrać w grę której kod był na "kartce". Więc zaproponowałem mu ze wezme jego twardy dysk do siebie i na swojej konsoli ją zainstaluje na jego dysku!. Tak zrobiliśmy...gra się ściągnęła i u mnie smiga gładko. Zanieślismy HDD do kolegi i na jego konsoli ta gra nie chce działać...Wyskakuje błąd: "nie można uruchomić gry" (czy coś takiego dokładnie nie pamiętam). Proszę badzo o pomoc z tym bo rozkładam ręce i nie wiem co teraz bo tego kodu już chyba drugi raz się nie da użyć ;/

POMOCY !!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    gra się dopisała do twojej konsoli i będzie na niej śmiegać. Musisz u niego swój profil pobrać i zrobić przenieś licencje. Dla tego u ciebie działa u niego nie mimo ,że na dysku jest.

1 osoba to lubi.
  4. lewusq

lewusq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak tylko czy moja licencja bedzie dzialal takze u mnie ? chodzi czy nie bedzie jeakis powiklan czy problemow ?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    jakiś trick jest z ta licencja bo ludzie tak przenoszą licencje byś musiał poczytac podobno się da tu i tu żeby chodziło.

Wczytywanie...

Poleć forum