Problem z odpaleniem gry

dawid11503

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich. Mam pewien mały problem. Otóż, ostatnio próbowałem nagrać grę Naruto Shippuden Ultimate ninja Storm 2. Nie mam najnowszego ixtreme, więc bawiłem się z wave. Moja przeróbka to 1,4 bądź 1,5, nie pamietam dokładnie. Na początkó przerobiłem grę do wave 2. Po dopaleniu pojawiała się informacja, że konsola musi się zaktualizować i uruchomić ponownie. Tylko, że po chwili wyskakiwał błąd, który mówił, że nie można tego zrobić czy coś takiego. Następnie przerobiłem obraz na wave 3, co skutkowało, że płyta odczytywala się jako DVD i na ekranie pokazane było logo Xbox'a, jednak jak mówiłem odpaliło to jak każdy inny film...Pozostało mi wave 1, jednak tutaj wyskoczył komunikat "To play this disc,put it in an Xbox 360 console". Przypuszczam, że najbliżej "celu" byłem przy wave 2, gdyż tam przynajmniej w interfejsie było pokazane jaką gre mam włożoną. Proszę o pomoc i ewentualne dalsze instrukcje. Dodam, że pozostałe kopie zapasowe działają bez problemu, jednak wszystkie poprzednie nie wymagały patchowania wave. Gre nagrywałem w imgburnie, jak zawsze wybierałem plik .dvd. Byc może problem tkwi w tym, że kiedy tworzyłem owy plik .dvd w XDVDMulleter to wyskakiwał jakiś komunikacik i tam klikałem "no", ale to raczej nie powinno mieć wpływu na plik .dvd. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :)
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Ręcznie wgraj aktualizację, aktualizacja ta została uszkodzona przy zmianie wave.

Update your console software

Tutaj będziesz miał dostęp do najnowszej wersji, jeśli chcesz, możesz poszukać 9199, gdy nie chcesz mieć Kinect dashboard.

A, i nie używaj XDVDMulleter, ten program jest stary, teraz zalecany jest abgx360.
 

Do góry Bottom