1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z odpaleniem gta V

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziop, Październik 15, 2013.

1. ziop

ziop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie,
    Niestety muszę kolejny raz męczyć was moim problemem. Już prawie miesiąc usiłuję odpalić na moim klocku gta V. Wypalałem płyty sam, żadna nie chodziła, więc poprosiłem o pomoc kumpla który ihasem wypalił dla mnie 2 pewne płyty które działają u niego i innego mojego kumpla. U mnie niestety nie. Doradziliście mi ostatnio kalibrację lasera. Próbowałem, próbowałem, zepsułem - przejarał się. Bywa. Kupiłem nowy, sprawdziłem miernikiem opór, jest około 4, nie ruszam może zadziała. Nic, wszystko co do tej pory działało, śmiga, ale gta dalej "nieobsługiwane". Macie może jakieś inne pomysły, czy mam czekać na pc? :/
    LT 3.0
    dash (zainstalował się z płyty zanim xbox stwierdził że nic z tego)
    napęd liteon

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    A Ci kumple też mają LT 3.0 czy może LT 2.0 ?

4. ziop

ziop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeden z nich na pewno 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum