1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odpaleniem z dysku ME2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez shadzor, Styczeń 31, 2010.

1. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam !

Mam taki problem, mam Mass Effect 2, wersję Polską i Angielską, i z oboma wersjami mam problem, jeśli chodzi o odpalenie gry z dysku. Gierka jest w idealnym stanie, zgrywam na dysk pierwszą płytę, wszystko idzie bez problemu, odpalam grę, wtedy czarny ekran jakieś 30 sekund i "prawdopodobnie płyta jest brudna bla bla....", po usunięciu gry z dysku, odpala się bez problemu i można grać, tylko szkoda mi lasera, zresztą konsola pracuje ciszej czytając z dysku. Dzieje się tak z obydwoma wersjami gry. Zaznaczam, że wcześniej takich problemów nigdy nie miałem, wszystko śmiga.

z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. shadzor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    na prawde nigdy nikt nie miał takiego problemu ? o_O bo to mnie dobija

4. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    wyczyść sobie pamieć podręczną dysku u ustawieniach pamięci uchodzisz na dysk i dajesz chyba żółty przycisk i robisz konserwacje dysku powinno pomóc

5. shadzor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    a nie stracę przypadkiem wszystkich zapisów, danych itp ?

przy okazji chciałbym zauważyć, że dzieje się tak tylko z Mass Effect, inne gry śmigają z dysku

dzięki za odpowiedź i czekam na rozwianie obaw :p

Wczytywanie...

Poleć forum