1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odtwarzaniem filmów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Newlo1, Maj 26, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Newlo1

Newlo1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z odtwarzaniem filmów na xbox 360 z lt 3.0 , gry chodzą dobrze. Po włożeniu płyty z filmami pojawia się dysk z różnymi materiałami w napędzie na który nie mogę wejść za żadne skarby, wcześnie normalnie mogłem wejść i wybrać plik;/ Proszę pomóżcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    conajmniej dziwne ;]
    inna płyte z filmem sprawdzałeś? co to znaczy nie mozesz wejsc? wkladasz plyte i ja odpalasz z dasha albo z poziomu odtwarzacza.

4. Newlo1

Newlo1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzałem i stare płyty które wcześniej nagrałem i specjalnie nagrałem nowe i nic, nie mogę wejść to znaczy że wkładam płytkę do napędu i pojawia się napis dysk z różnymi materiałami, naciskam A i nic zero reakcji, nigdy nie odtwarzałem z poziomu odtwarzacza o co chodzi ??

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    wejdź z poziomu odtwarzacza.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.