1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z odzyskaniem gamer taga i save - poradnik

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuBu_Bad, Listopad 24, 2009.

1. BuBu_Bad

BuBu_Bad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam. Zrobiłem wszystko tak jak w poradniku - dział sprzęt. Niestety mój profil nadal występuje jako uszkodzony tak samo save-y. Wszystkie czynności wykonałem według instrukcji. Uszkodzony profil wraz z save znajdował się na memorce. Wszystko zostało zgrane na HDD innej konsoli zbanowanej w stary sposób którą obecnie posiadam.I na tym dysku przebiegła cała operacja zrobiona według poradnika. Proces powtarzałem parę razy bez skutku.

Fajnie jak ktoś;) by mi pomógł. Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yourek

Yourek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Odzyskaj gamertaga normalnie przez internet. No chyba , że nie byłeś na live no to wtedy problem

4. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz konsolę zbanowaną to raczej nie zgrasz savów na inną konsole(pamięć) bo nie będą działały. Tak mi się zdaje, tak samo z osiągnięciami na zbanowanym koncie.

5. biedaq94

biedaq94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Teraz blokowany jest tez dysk twardy

6. BuBu_Bad

BuBu_Bad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Dziękuje za informacje. Wszystko co napisaliście nie jest mi obce. Ale spójrzcie w dział sprzęt i poradnik- odblokowanie gamer taga, save oraz profilu. Tym poradnikiem sugerowałem się jako ostatnią deską ratunku dla moich save-ów. I tam pisze że niby da się to zrobić. Ale mi jakoś nie idzie.

Wczytywanie...

Poleć forum