1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z okresleniem czy konsola jest przerobiona

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xboxSeweryn, Październik 27, 2013.

1. xboxSeweryn

xboxSeweryn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem tu nowy i chciałbym zasięgnąć waszych porad. Mianowice kolega ma na sprzedaż xboxa 360, niestety nie ma gier i padów. Przyniosłem swoje od starego xboxa i chciałbym zobaczyć czy konsola jest przerobiona. Xbox widzi płyty ale niestety nie mogę ich uruchomić, gdyż jak wcześniej wspominałem nie mam pada. Pytanie, czy xbox jest przerobiony?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Pojawia się obrazek gry w dashu?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. xboxSeweryn

xboxSeweryn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nazwa gry się pojawiła, a obrazek nie, na oryginalnych jak i na piratach. gry są na starego xboxa(moto gp, crash - oryginalne | fifa street, sw episode III - piraty)

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Podłącz klawiaturę usb mozna poruszać się po dashu

Wysłane z Xperia U by Taptalk

Wczytywanie...

Poleć forum